Hakkımızda

Buradasınız:

Tekirdağ Uygar Yönetim KONUSUNDA UZMANDIR

Apartman ve Site yönetimi konusunda uzman kadrosuyla TEKİRDAĞ’da kurulmuş profesyonel yönetim ve danışmanlık şirketidir. Sitelerinizin, işyerlerinizin, apartmanlarınızın etkin, doğru ve akılcı bir şekilde yönetilmesi ve işletilebilmesi için gerekli yönetim düzenini hukuka uygun olarak kurar ve sürdürür.
» Sorunları yerinde görmek, yerinde çözümler üretmek, kalıplaşmış yönetimler yerine hizmet vereceği yaşam alanının sosyal, fiziki, ekonomik koşullarını gözeterek, akılcı ve faydacı yönetim tarzını belirlemek ve uygulamaktır.
» ÖNCE HİZMET prensibinden hareketle hizmetlerin aksamadan devam etmesi için gerekli önlemleri alır, önceliğini yaşam alanlarını kendisine emanet edenlerin huzurundan yana kullanır.
» Değişime, diyaloga, yaratıcılığa açık, şeffaf, dürüst ve kaliteli bir yürütme sağlar.
» YÖNETİM’i; öncelikle insanlara hizmet olarak benimser Hizmet verdiği müşterilerine karşı hukuksal, mali, ekonomik sorumlulukları yerine getirir.
» Yönetim faaliyetlerini aktif ve etkin denetimi ile kontrol altında tutar.
» Yönetim hizmetlerinin dışında temizlik, muhasebe, güvenlik, peyzaj, teknik hizmetler, havuz bakımı, sosyal tesis yönetimi, danışmanlık gibi artı değer katan hizmetleriyle tam bir yönetim firmasıdır.